O NAS

Łączy nas wspólna pasja: lubimy pomagać. Marzy nam się świat, w którym każdy człowiek ma taką samą szansę na dobry start w dorosłość. Wierzymy, że to edukacja jest do tego kluczem.

Stworzyliśmy tę fundację, aby pomagać najbardziej potrzebującym dzieciom na całym świecie w sposób przemyślany, transparentny i bezpośredni. Chcielibyśmy, aby nasz pomoc płynęła z potrzeby serca, a jednocześnie była powiązana z głosem rozsądku. Brakowało nam fundacji której moglibyśmy powierzyć swoje pieniądze, ufając, że zostaną wydane mądrze, a pomoc otrzyma konkretna osoba. Dlatego chcielibyśmy wypełnić tę lukę i pomóc Wam pomagać innym!

Fundacja Serce i rozum

Tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze, trzeba być podwójnie czujnym.

Dlatego stawiamy na pełną transparentność naszych działań, żebyście wiedzieli na co wydawane są Wasze wpłaty. Statut, każdą umowę o współpracy i sprawozdania z działalności możecie znaleźć na naszej stronie.

Za każdym razem kiedy przekazujemy pieniądze naszym odbiorcom oczekujemy potwierdzenia i transparentności ich wydatkowania.

Mierzymy wysoko! Chcemy, aby nasza pomoc w realny sposób przyczyniła się do zmian w lokalnych społecznościach. Jedno dziecko wykształcone dziecko więcej może stać się agentem zmian i wynieść swój najbliższy krąg na wyższy poziom egzystencjalny. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na krajach Afryki: to tam jest najwięcej potrzebujących i nawet mała dla nas kwota może dużo zmienić.

Dzieci pod opieką

KRZYSZTOF KRASNODĘBSKI

Jestem tatą! W wolnych chwilach podróżuję, nurkuję lub chodzę po górach, a także staram się przekonać innych, że pomaganie to fajna sprawa 🙂

MAŁGORZATA DĄBEK

Najbardziej cieszą mnie drobne przyjemności: pyszne jedzenie, dobrej jakości kawa, spacery po lesie i śmieszne żarty.